güzelbahçe sokak
güzelbahçe apt. 29/15
34365 nişantaşı istanbul
t.0212 231 6768
f.0212 231 7032
m.0533 950 1568
BORUSAN HOLDİNG
Borusan Holding; Türkiye’nin en büyük ve en güçlü şirketlerinden biridir. Ülkenin ilk büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesi olarak birçok sektöre hayat vermektedir.Daima bir adım ierde olma felsefesi ile kendi ile yarışarak geliştirmeyi benimsemiştir. Uluslararası ortaklıkları ve güçlü finansal yapısıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde dünyanın önemli oyuncuları arasında yer alan şirket her geçen yıl büyümeye devam etmektedir. BCOM, Borusan Holding’e 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir.
PAŞABAHÇE
Atatürk’ün Türkiye’de cam sanayini kurma ve geliştirme çabaları sonucu 1935 yılında kurulan Paşabahçe bugün cam ürünleri alanında Türkiye’nin en seçkin ve en büyük üreticisi konumundadır. Türkiye’de cam denildiğinde akla ilk gelen isim olan Paşabahçe, üretimini ve ürünlerini dünya geneline yayarak yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli cam ürün üreticileri arasına girmeyi, Dünya 3’üncüsü olmayı başarmıştır. 2010 yılından bugüne yurt içi ve yurt dışında tüm pazarlama iletişiminde Paşabahçe’ye hizmet sunmaktayız.
BORCAM
PAŞABAHÇE
PAŞABAHÇE INTERNATIONAL
PAŞABAHÇE KURUMSAL
PAŞABAHÇE MAĞAZALAR
DENIZLI
WORKSHOP
PAŞABAHÇE PROFESSIONAL
PERNOD RICARD
1975 yılında Pernod ve Ricard firmalarının birleşmesiyle kurulan Pernod Ricard dünyanın en zengin portföyüne sahip alkollü ürün dağıtıcısıdır. Pernod Ricard; sektöründe Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Asya ve Pasifik bölgelerinin lideridir. BCOM 2011 yılından itibaren Pernod Ricard bünyesinde bulunan Ballantine’s, Chivas Regal ve Mumm markalarına pazarlama iletişiminin tüm alanlarında bütünsel hizmet vermektedir.
BALLANTINE'S
CHIVAS REGAL
MUMM
ŞİŞECAM
Şişecam Topluluğu ana faaliyet alanları cam ve kimyasal üretimi olan bir sanayi topluluğudur. Topluluk düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında lider konumdadır. Kuruluşunun ardından geçen ilk dönemde önceliğini ülkenin temel cam ürünleri gereksinimini karşılamaya veren Şişecam, 1960‘lardan itibaren “pazarımız dünyadır” ilkesi doğrultusunda dünya pazarlarına güçlü ve iddialı bir şekilde giriş yapmıştır. Bugün Şişecam 13 ülkede üretim faaliyeti ve 150 ülkeye ihracat ile global bir oyuncudur. Şişecam kurumsal iletişim ihtiyaçları için 2012 yılından itibaren BCOM’dan hizmet almaktadır.
ŞİŞECAM KURUMSAL
NUDE
THE MARMARA
1978 yılından beri faaliyet gösteren ve Türkiye’de turizmin en köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, toplam 5 oteli ve çok özel davetlerin mekânı Esma Sultan Yalısı ile Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen yapısı ile The Marmara, Türk geleneklerini seçkin misafirleri ile buluşturuyor. Böylelikle, özgün duruşu ile uluslararası yabancı zincirlerle rekabet eden tek Türk zinciri olma özelliğini kazanıyor. Yenilik ve öncülüğü kendisine temel ilke edinen The Marmara, değişik mimari özellikleri ile de büyük beğeni toplarken her otelinde misafirlerini farklı tasarımlarıyla şaşırtmayı başarıyor. BCOM 2013 yılından bugüne The Marmara Collection’a hizmet vermektedir.
THE MARMARA COLLECTION
THE MARMARA TAKSİM
THE MARMARA PERA
THE MARMARA ŞİŞLİ
THE MARMARA BODRUM
THE MARMARA ANTALYA
ESMA SULTAN
TÜRKNET
1996 yılında kurulan TürkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. TurkNet'in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye'nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiş ve bu yatırımları sürdürmektedir. BCOM 2014 Ekim ayı itibarıyla Türknet’e hizmet vermeğe başlamıştır.
UNILEVER
Unilever dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biridir. 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren, 170 ülkede satılan Unilever’in ürünleri her gün dünyada 2 milyar tüketici tarafından kullanılmaktadır. Gıda, Ev Bakımı ve Kişisel Bakım sektörlerinde bir dünya devi olan şirket faaliyette bulunduğu ülkelerin manevi ve kültürel değerlerine gösterdiği bağlılıkla “çok-yerel çok-uluslu” bir şirket konumundadır. BCOM, Unilever’e kişisel bakım ürünleri alanında 2010 yılından bu yana bütünsel pazarlama iletişimi hizmetleri sunmaktadır.
VASELINE
ÜLKER GOLF
Ülker Golf; Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir şirketlerinden biri olan Ülker’in dondurma markası olarak 2003 yılında kuruldu. Gerçek süt, gerçek çikolata ve gerçek meyve ile ürettiği ürünleriyle kısa zamanda Türk tüketicisinin beğenisini kazandı. Golf; her geçen yıl genişleyen ürün yelpazesi ve Türk damak tadına uygun lezzetleriyle “Türkiye’nin tadı, Türkiye’nin dondurması” oldu. BCOM, Ülker Golf’e 2007 yılından bu yana pazarlama iletişiminin tüm alanlarında bütünsel hizmet vermektedir.
BRAVO
BRAVO JUNIOR
BOOGIE
COCOSTAR
FANTASIA
FIRFIR
HOBBY CLASSIC
HOBBY TARAFTAR
LUNGO
MARAŞ CUP
MARAŞIM
MARAŞIM KORNET
MATRAX
MAXIMA PASTA KEYFİ
METRONUT
MOONSTAR
ÜLKER GOLF KURUMSAL
ROKO
ROYAL AİLEM
ROYAL CLASS
ROYAL DONDURMALI PASTALAR
ROYAL SPECIAL
ROYAL TURK TATLARI
ROYAL KEÇİ SÜTLÜ KESME DONDURMA
MİNİ TATLI KEYFİ
RENGARENK
SİZİN İÇİN
STRONG ROKET
TIKI
WOOPIE